Ota Yhteyttä

EPoLVI
Etelä-Pohjanmaan
LVI-Yhdistys ry

rekisterinro 109.730

Sihteeri
Henri Mäki
040 - 652 1056
henri.maki@onninen.com

LIITY YHDISTYKSEEN

Kokoukset

Tulevat kokoukset:

Sääntömääräinen Kevätkokous 11.4.2019 klo 19 !
Paikka: Hotelli Alma, Seinäjoki
Illan isäntänä Ziehl-Abegg / Raimo Pöntys

Hallitus kokoontuu jo klo 18




Tulevat kokoukset ja illan isäntä ilmoitetaan etusivulla. Yhdistyksen sihteeri lähettää kokouskutsun sähköpostitse jäsenille aina erikseen.
 
 
Lisätietoja sihteeriltä.
 
 

Menneet kokoukset:
 
aika                         isäntänä

14.3.2019 Xylem Suomi Oy / Karl-Erik Klubb
22.2.2019 Dinair Clean Air Oy / Toni Rintamäki
15.11.2018 Uponor / Magnus Lönnberg
18.10.2018 Recair / Matti Luoma
20.9.2018 Brugg-Pema Oy / Harri Piirto
23.8.2018 Meltex Oy / Antti Lämsä ja Juhani Mäenpää
19.4.2018 Viessmann Oy lämmitysjärjestelmät / Mika Hytönen
18.1.2018 WILO Finland Oy / Jani Kivelä

16.11.2017 Oy Danfoss AB / Sanna Puumalainen
19.10.2017 RauHeat Oy / Petri Haakana
27.4.2017 PolarSol / Riku Mutanen
30.3.2017 Granlund Pohjanmaa Oy, Vaasa / Pekka Pajuniemi
9.2.2017 NIBE Energy Systems Oy / Esko Laulaja ja Olli Pelander

11.11.2016   LVI-Dahl Oy / Sami Talonen
 6.10.2016                 LK-Systems / Jani Saastamoinen
 8.  9.2016  Akvaterm Oy/ Jouko Haapoja
28. 4.2016              Grundfos pumput Oy Ab / Juha Lohiluoma
28. 1.2016              SULVIn koulutuspäällikkö Antti Heinonen ja kuvernööri Leo Tolvanen

26.11.2015             CTC Enertech Group / Sulo Karhu
17.9.2015         Serres Oy / Pasi Liimatainen
20.3.2015               Alfa Laval Oy / Marko Lindfors ja
                               Gustavsberg Oy / Esko Ranki                              
12.2.2015               Suomen aurinkoenergia Oy / Juha Patakangas
15.1.2015               Bauer vedenkäsittelylaitteet / Jokke Harju
  6.11.2014             Uponor  Oy / Juhani Hautala
16.10.2014             Flamco Finland / Patrik Rögård
  11.9.2014             Roth Nordic / Thomas Levin
  12.3.2014             Oras oy / Mikael Stens
  31.1.2014             Vallox Oy / Taina Iloviita
  
28.11.2013             Kirkkonummen metallivalmiste Oy / Eetu Mahkonen
03.10.2013             Fann ympäristötekniikka / Ari Mielonen
05.09.2013             Deekax Air Oy / Harri Similä 
19.04.2013             NIBE Energy Systems Oy / Juhana Mäkitöyli 
21.02.2013             Tour & Andersson Oy / Toni Porvali
30.01.2013             Allaway Oy / Jori Peritalo
 
2012
Gustavsberg Oy / Kirsi Vehkaperä
Geberit Oy / Arto Isotalo
Hilti / Ulf Mäkinen
KWH Pipe Oy / Ville Mäkelä
Pivaset Oy / Timo Rita
Teknocalor Oy / Sami Kaijanen
 
2011                  2010             
Aco Nordic       Koja
I-Print                 Ido
SULVI               Energent
Rauheat            Oras
                          Isover
                          Gebwell